Beyoğlu Temizlik Şirketi

Beyoğlu Temizlik Şirketi, Geniş personel kadrosuyla Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Tadilat sonu ev temizliği, Ofis temizliği, hizmetleri sunuyor.

BEYOĞLU TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Beyoğlu farklı mimarilere sahip binaları ile insanları büyülemeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Beyoğlu’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Beyoğlu’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Beyoğlu’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Beyoğlu’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Beyoğlu’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Beyoğlu’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Beyoğlu Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Beyoğlu dış cephe temizliği, Beyoğlu dağcı cephe temizliği, Beyoğlu dış cephe cam temizliği, Beyoğlu cephe temizliği, Beyoğlu cam temizliği, Beyoğlu temizlik şirketi, Beyoğlu temizlik şirketleri, Beyoğlu temizlik firması, Beyoğlu temizlik firmaları, İstanbul Beyoğlu dış cephe temizliği, Beyoğlu cephe temizlik şirketi, Beyoğlu inşaat temizliği, Beyoğlu inşaat sonrası temizlik, Beyoğlu inşaat sonrası ev temizliği, Beyoğlu işyeri temizliği, Beyoğlu boş ev temizliği, Beyoğlu tadilat sonrası temizlik, Beyoğlu okul temizliği, Beyoğlu yurt temizliği, Beyoğlu inşaat sonu işyeri temizliği, Beyoğlu temizlik, Beyoğlu inşaat sonrası villa temizliği, Beyoğlu ev temizliği, Beyoğlu ev temizlik şirketleri, Beyoğlu tadilat sonrası ev temizliği, Beyoğlu tadilat sonu villa temizliği, Beyoğlu ev temizlik şirketi, Beyoğlu ofis temizliği, Beyoğlu ofis genel temizlik, Beyoğlu ofis temizleme hizmeti, Beyoğlu ofis temizlik şirketi, Beyoğlu ofis temizlik şirketleri, Beyoğlu ofis temizlik firması, Beyoğlu ofis temizlik firmaları, Beyoğlu düzenli ofis temizliği, Beyoğlu günlük ofis temizliği, Beyoğlu part time ofis temizliği, Beyoğlu düzenli ofis temizlik şirketi, Beyoğlu periyodik ofis temizliği, Beyoğlu ofis temizlik fiyatları, Beyoğlu ofis temizlik işi, İstanbul Beyoğlu ofis temizliği Beyoğlu cam temizliği, Beyoğlu cam temizlik şirketleri, Beyoğlu okul cam temizliği, Beyoğlu yurt cam temizliği, Beyoğlu işyeri cam temizliği, Beyoğlu ev cam temizliği, Beyoğlu hastane cam temizliği, Beyoğlu cam temizlik firmaları, Beyoğlu cam temizlik şirketi, Beyoğlu villa cam temizliği, Beyoğlu cam temizlik firması, İstanbul Beyoğlu, İstanbul Beyoğlu temizlik şirketi, Beyoğlu cam temizleme fiyatları, Beyoğlu cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.