Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir Temizlik Şirketi, Geniş personel kadrosuyla Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Tadilat Ev temizliği, Villa temizliği hizmetleri sunuyor.

BAHÇEŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Bahçeşehir’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bahçeşehir’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Bahçeşehir’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Bahçeşehir’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Bahçeşehir’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Bahçeşehir’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Bahçeşehir Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Bahçeşehir dış cephe temizliği, Bahçeşehir dağcı cephe temizliği, Bahçeşehir dış cephe cam temizliği, Bahçeşehir cephe temizliği, Bahçeşehir cam temizliği, Bahçeşehir temizlik şirketi, Bahçeşehir temizlik şirketleri, Bahçeşehir temizlik firması, Bahçeşehir temizlik firmaları, İstanbul Bahçeşehir dış cephe temizliği, Bahçeşehir cephe temizlik şirketi, Bahçeşehir inşaat temizliği, Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik, Bahçeşehir inşaat sonrası ev temizliği, Bahçeşehir işyeri temizliği, Bahçeşehir boş ev temizliği, Bahçeşehir tadilat sonrası temizlik, Bahçeşehir okul temizliği, Bahçeşehir yurt temizliği, Bahçeşehir inşaat sonu işyeri temizliği, Bahçeşehir temizlik, Bahçeşehir inşaat sonrası villa temizliği, Bahçeşehir ev temizliği, Bahçeşehir ev temizlik şirketleri, Bahçeşehir tadilat sonrası ev temizliği, Bahçeşehir tadilat sonu villa temizliği, Bahçeşehir ev temizlik şirketi, Bahçeşehir ofis temizliği, Bahçeşehir ofis genel temizlik, Bahçeşehir ofis temizleme hizmeti, Bahçeşehir ofis temizlik şirketi, Bahçeşehir ofis temizlik şirketleri, Bahçeşehir ofis temizlik firması, Bahçeşehir ofis temizlik firmaları, Bahçeşehir düzenli ofis temizliği, Bahçeşehir günlük ofis temizliği, Bahçeşehir part time ofis temizliği, Bahçeşehir düzenli ofis temizlik şirketi, Bahçeşehir periyodik ofis temizliği, Bahçeşehir ofis temizlik fiyatları, Bahçeşehir ofis temizlik işi, İstanbul Bahçeşehir ofis temizliği Bahçeşehir cam temizliği, Bahçeşehir cam temizlik şirketleri, Bahçeşehir okul cam temizliği, Bahçeşehir yurt cam temizliği, Bahçeşehir işyeri cam temizliği, Bahçeşehir ev cam temizliği, Bahçeşehir hastane cam temizliği, Bahçeşehir cam temizlik firmaları, Bahçeşehir cam temizlik şirketi, Bahçeşehir villa cam temizliği, Bahçeşehir cam temizlik firması, İstanbul Bahçeşehir, İstanbul Bahçeşehir temizlik şirketi, Bahçeşehir cam temizleme fiyatları, Bahçeşehir cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.