Büyükçekmece Temizlik Şirketi

İstanbul Büyükçekmece,Temizlik Şirketi, Geniş personel kadrosuyla Dış cephe temizliği, İnşaat sonu temizliği, Dezenfeksiyon, Villa temizliği, hizmetleri sunuyor

BÜYÜKÇEKMECE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Büyükçekmece yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Büyükçekmece’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Büyükçekmece’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Büyükçekmece’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Büyükçekmece’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Büyükçekmece’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Büyükçekmece’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Büyükçekmece Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Büyükçekmece dış cephe temizliği, Büyükçekmece dağcı cephe temizliği, Büyükçekmece dış cephe cam temizliği, Büyükçekmece cephe temizliği, Büyükçekmece cam temizliği, Büyükçekmece temizlik şirketi, Büyükçekmece temizlik şirketleri, Büyükçekmece temizlik firması, Büyükçekmece temizlik firmaları, İstanbul Büyükçekmece dış cephe temizliği, Büyükçekmece cephe temizlik şirketi, Büyükçekmece inşaat temizliği, Büyükçekmece inşaat sonrası temizlik, Büyükçekmece inşaat sonrası ev temizliği, Büyükçekmece işyeri temizliği, Büyükçekmece boş ev temizliği, Büyükçekmece tadilat sonrası temizlik, Büyükçekmece okul temizliği, Büyükçekmece yurt temizliği, Büyükçekmece inşaat sonu işyeri temizliği, Büyükçekmece temizlik, Büyükçekmece inşaat sonrası villa temizliği, Büyükçekmece ev temizliği, Büyükçekmece ev temizlik şirketleri, Büyükçekmece tadilat sonrası ev temizliği, Büyükçekmece tadilat sonu villa temizliği, Büyükçekmece ev temizlik şirketi, Büyükçekmece ofis temizliği, Büyükçekmece ofis genel temizlik, Büyükçekmece ofis temizleme hizmeti, Büyükçekmece ofis temizlik şirketi, Büyükçekmece ofis temizlik şirketleri, Büyükçekmece ofis temizlik firması, Büyükçekmece ofis temizlik firmaları, Büyükçekmece düzenli ofis temizliği, Büyükçekmece günlük ofis temizliği, Büyükçekmece part time ofis temizliği, Büyükçekmece düzenli ofis temizlik şirketi, Büyükçekmece periyodik ofis temizliği, Büyükçekmece ofis temizlik fiyatları, Büyükçekmece ofis temizlik işi, İstanbul Büyükçekmece ofis temizliği Büyükçekmece cam temizliği, Büyükçekmece cam temizlik şirketleri, Büyükçekmece okul cam temizliği, Büyükçekmece yurt cam temizliği, Büyükçekmece işyeri cam temizliği, Büyükçekmece ev cam temizliği, Büyükçekmece hastane cam temizliği, Büyükçekmece cam temizlik firmaları, Büyükçekmece cam temizlik şirketi, Büyükçekmece villa cam temizliği, Büyükçekmece cam temizlik firması, İstanbul Büyükçekmece, İstanbul Büyükçekmece temizlik şirketi, Büyükçekmece cam temizleme fiyatları, Büyükçekmece cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.