Altunizade Temizlik Şirketi

Altunizade Temizlik Şirketi, Geniş personel kadrosuyla Dış cephe temizliği, Ofis temizliği, İnşaat temizliği, Ev temizliği, Cam temizliği hizmetleri sunuyor.

ALTUNİZADE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Altunizade mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Altunizade’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Altunizade’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Altunizade’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Altunizade’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Altunizade’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Altunizade’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Altunizade Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Altunizade dış cephe temizliği, Altunizade dağcı cephe temizliği, Altunizade dış cephe cam temizliği, Altunizade cephe temizliği, Altunizade cam temizliği, Altunizade temizlik şirketi, Altunizade temizlik şirketleri, Altunizade temizlik firması, Altunizade temizlik firmaları, İstanbul Altunizade dış cephe temizliği, Altunizade cephe temizlik şirketi, Altunizade inşaat temizliği, Altunizade inşaat sonrası temizlik, Altunizade inşaat sonrası ev temizliği, Altunizade işyeri temizliği, Altunizade boş ev temizliği, Altunizade tadilat sonrası temizlik, Altunizade okul temizliği, Altunizade yurt temizliği, Altunizade inşaat sonu işyeri temizliği, Altunizade temizlik, Altunizade inşaat sonrası villa temizliği, Altunizade ev temizliği, Altunizade ev temizlik şirketleri, Altunizade tadilat sonrası ev temizliği, Altunizade tadilat sonu villa temizliği, Altunizade ev temizlik şirketi, Altunizade ofis temizliği, Altunizade ofis genel temizlik, Altunizade ofis temizleme hizmeti, Altunizade ofis temizlik şirketi, Altunizade ofis temizlik şirketleri, Altunizade ofis temizlik firması, Altunizade ofis temizlik firmaları, Altunizade düzenli ofis temizliği, Altunizade günlük ofis temizliği, Altunizade part time ofis temizliği, Altunizade düzenli ofis temizlik şirketi, Altunizade periyodik ofis temizliği, Altunizade ofis temizlik fiyatları, Altunizade ofis temizlik işi, İstanbul Altunizade ofis temizliği Altunizade cam temizliği, Altunizade cam temizlik şirketleri, Altunizade okul cam temizliği, Altunizade yurt cam temizliği, Altunizade işyeri cam temizliği, Altunizade ev cam temizliği, Altunizade hastane cam temizliği, Altunizade cam temizlik firmaları, Altunizade cam temizlik şirketi, Altunizade villa cam temizliği, Altunizade cam temizlik firması, İstanbul Altunizade, İstanbul Altunizade temizlik şirketi, Altunizade cam temizleme fiyatları, Altunizade cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.