Aksaray Temizlik Şirketi

Aksaray Temizlik Şirketi, profesyonel temizlik,ekibimizle Dış cephe temizliği, Ofis temizliği, İnşaat, Tadilat Sonrası Temizlik, Dezenfeksiyon, Hizmetleri sun,

AKSARAY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Aksaray semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Aksaray’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Aksaray’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Aksaray’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Aksaray’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Aksaray’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Aksaray’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Aksaray Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Aksaray dış cephe temizliği, Aksaray dağcı cephe temizliği, Aksaray dış cephe cam temizliği, Aksaray cephe temizliği, Aksaray cam temizliği, Aksaray temizlik şirketi, Aksaray temizlik şirketleri, Aksaray temizlik firması, Aksaray temizlik firmaları, İstanbul Aksaray dış cephe temizliği, Aksaray cephe temizlik şirketi, Aksaray inşaat temizliği, Aksaray inşaat sonrası temizlik, Aksaray inşaat sonrası ev temizliği, Aksaray işyeri temizliği, Aksaray boş ev temizliği, Aksaray tadilat sonrası temizlik, Aksaray okul temizliği, Aksaray yurt temizliği, Aksaray inşaat sonu işyeri temizliği, Aksaray temizlik, Aksaray inşaat sonrası villa temizliği, Aksaray ev temizliği, Aksaray ev temizlik şirketleri, Aksaray tadilat sonrası ev temizliği, Aksaray tadilat sonu villa temizliği, Aksaray ev temizlik şirketi, Aksaray ofis temizliği, Aksaray ofis genel temizlik, Aksaray ofis temizleme hizmeti, Aksaray ofis temizlik şirketi, Aksaray ofis temizlik şirketleri, Aksaray ofis temizlik firması, Aksaray ofis temizlik firmaları, Aksaray düzenli ofis temizliği, Aksaray günlük ofis temizliği, Aksaray part time ofis temizliği, Aksaray düzenli ofis temizlik şirketi, Aksaray periyodik ofis temizliği, Aksaray ofis temizlik fiyatları, Aksaray ofis temizlik işi, İstanbul Aksaray ofis temizliği Aksaray cam temizliği, Aksaray cam temizlik şirketleri, Aksaray okul cam temizliği, Aksaray yurt cam temizliği, Aksaray işyeri cam temizliği, Aksaray ev cam temizliği, Aksaray hastane cam temizliği, Aksaray cam temizlik firmaları, Aksaray cam temizlik şirketi, Aksaray villa cam temizliği, Aksaray cam temizlik firması, İstanbul Aksaray, İstanbul Aksaray temizlik şirketi, Aksaray cam temizleme fiyatları, Aksaray cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.