Ayazağa Temizlik Şirketi

Ayazağa Temizlik Şirketi, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Boş Ev Temizliği, Tadilat Sonrası Ev Temizliği, Dezenfekte, Dezenfeksiyon, Sunmakta.

AYAZAĞA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Ayazağa’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Ayazağa’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Ayazağa’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Ayazağa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Ayazağa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Ayazağa’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Ayazağa Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Ayazağa dış cephe temizliği, Ayazağa dağcı cephe temizliği, Ayazağa dış cephe cam temizliği, Ayazağa cephe temizliği, Ayazağa cam temizliği, Ayazağa temizlik şirketi, Ayazağa temizlik şirketleri, Ayazağa temizlik firması, Ayazağa temizlik firmaları, İstanbul Ayazağa dış cephe temizliği, Ayazağa cephe temizlik şirketi, Ayazağa inşaat temizliği, Ayazağa inşaat sonrası temizlik, Ayazağa inşaat sonrası ev temizliği, Ayazağa işyeri temizliği, Ayazağa boş ev temizliği, Ayazağa tadilat sonrası temizlik, Ayazağa okul temizliği, Ayazağa yurt temizliği, Ayazağa inşaat sonu işyeri temizliği, Ayazağa temizlik, Ayazağa inşaat sonrası villa temizliği, Ayazağa ev temizliği, Ayazağa ev temizlik şirketleri, Ayazağa tadilat sonrası ev temizliği, Ayazağa tadilat sonu villa temizliği, Ayazağa ev temizlik şirketi, Ayazağa ofis temizliği, Ayazağa ofis genel temizlik, Ayazağa ofis temizleme hizmeti, Ayazağa ofis temizlik şirketi, Ayazağa ofis temizlik şirketleri, Ayazağa ofis temizlik firması, Ayazağa ofis temizlik firmaları, Ayazağa düzenli ofis temizliği, Ayazağa günlük ofis temizliği, Ayazağa part time ofis temizliği, Ayazağa düzenli ofis temizlik şirketi, Ayazağa periyodik ofis temizliği, Ayazağa ofis temizlik fiyatları, Ayazağa ofis temizlik işi, İstanbul Ayazağa ofis temizliği Ayazağa cam temizliği, Ayazağa cam temizlik şirketleri, Ayazağa okul cam temizliği, Ayazağa yurt cam temizliği, Ayazağa işyeri cam temizliği, Ayazağa ev cam temizliği, Ayazağa hastane cam temizliği, Ayazağa cam temizlik firmaları, Ayazağa cam temizlik şirketi, Ayazağa villa cam temizliği, Ayazağa cam temizlik firması, İstanbul Ayazağa, İstanbul Ayazağa temizlik şirketi, Ayazağa cam temizleme fiyatları, Ayazağa cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.