Altınşehir Temizlik Şirketi

Atışalanı Temizlik Şirketleri, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Boş ev temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği, Dezenfekte, hizmetleri vermekteyiz.

ALTINŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı Altınşehir mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Altınşehir’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Altınşehir’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Altınşehir’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Altınşehir’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Altınşehir’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Altınşehir’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Altınşehir Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Altınşehir dış cephe temizliği, Altınşehir dağcı cephe temizliği, Altınşehir dış cephe cam temizliği, Altınşehir cephe temizliği, Altınşehir cam temizliği, Altınşehir temizlik şirketi, Altınşehir temizlik şirketleri, Altınşehir temizlik firması, Altınşehir temizlik firmaları, İstanbul Altınşehir dış cephe temizliği, Altınşehir cephe temizlik şirketi, Altınşehir inşaat temizliği, Altınşehir inşaat sonrası temizlik, Altınşehir inşaat sonrası ev temizliği, Altınşehir işyeri temizliği, Altınşehir boş ev temizliği, Altınşehir tadilat sonrası temizlik, Altınşehir okul temizliği, Altınşehir yurt temizliği, Altınşehir inşaat sonu işyeri temizliği, Altınşehir temizlik, Altınşehir inşaat sonrası villa temizliği, Altınşehir ev temizliği, Altınşehir ev temizlik şirketleri, Altınşehir tadilat sonrası ev temizliği, Altınşehir tadilat sonu villa temizliği, Altınşehir ev temizlik şirketi, Altınşehir ofis temizliği, Altınşehir ofis genel temizlik, Altınşehir ofis temizleme hizmeti, Altınşehir ofis temizlik şirketi, Altınşehir ofis temizlik şirketleri, Altınşehir ofis temizlik firması, Altınşehir ofis temizlik firmaları, Altınşehir düzenli ofis temizliği, Altınşehir günlük ofis temizliği, Altınşehir part time ofis temizliği, Altınşehir düzenli ofis temizlik şirketi, Altınşehir periyodik ofis temizliği, Altınşehir ofis temizlik fiyatları, Altınşehir ofis temizlik işi, İstanbul Altınşehir ofis temizliği Altınşehir cam temizliği, Altınşehir cam temizlik şirketleri, Altınşehir okul cam temizliği, Altınşehir yurt cam temizliği, Altınşehir işyeri cam temizliği, Altınşehir ev cam temizliği, Altınşehir hastane cam temizliği, Altınşehir cam temizlik firmaları, Altınşehir cam temizlik şirketi, Altınşehir villa cam temizliği, Altınşehir cam temizlik firması, İstanbul Altınşehir, İstanbul Altınşehir temizlik şirketi, Altınşehir cam temizleme fiyatları, Altınşehir cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.