Atışalanı Temizlik Şirketi

Atışalanı Temizlik Şirketi, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Boş ev temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği, Dezenfekte, hizmetleri vermekteyiz.

ATIŞALANI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Esenler ilçesine bağlı Atışalanı semti yeni binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Atışalanı’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Atışalanı’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Atışalanı’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Atışalanı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Atışalanı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Atışalanı’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Atışalanı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Atışalanı dış cephe temizliği, Atışalanı dağcı cephe temizliği, Atışalanı dış cephe cam temizliği, Atışalanı cephe temizliği, Atışalanı cam temizliği, Atışalanı temizlik şirketi, Atışalanı temizlik şirketleri, Atışalanı temizlik firması, Atışalanı temizlik firmaları, İstanbul Atışalanı dış cephe temizliği, Atışalanı cephe temizlik şirketi, Atışalanı inşaat temizliği, Atışalanı inşaat sonrası temizlik, Atışalanı inşaat sonrası ev temizliği, Atışalanı işyeri temizliği, Atışalanı boş ev temizliği, Atışalanı tadilat sonrası temizlik, Atışalanı okul temizliği, Atışalanı yurt temizliği, Atışalanı inşaat sonu işyeri temizliği, Atışalanı temizlik, Atışalanı inşaat sonrası villa temizliği, Atışalanı ev temizliği, Atışalanı ev temizlik şirketleri, Atışalanı tadilat sonrası ev temizliği, Atışalanı tadilat sonu villa temizliği, Atışalanı ev temizlik şirketi, Atışalanı ofis temizliği, Atışalanı ofis genel temizlik, Atışalanı ofis temizleme hizmeti, Atışalanı ofis temizlik şirketi, Atışalanı ofis temizlik şirketleri, Atışalanı ofis temizlik firması, Atışalanı ofis temizlik firmaları, Atışalanı düzenli ofis temizliği, Atışalanı günlük ofis temizliği, Atışalanı part time ofis temizliği, Atışalanı düzenli ofis temizlik şirketi, Atışalanı periyodik ofis temizliği, Atışalanı ofis temizlik fiyatları, Atışalanı ofis temizlik işi, İstanbul Atışalanı ofis temizliği Atışalanı cam temizliği, Atışalanı cam temizlik şirketleri, Atışalanı okul cam temizliği, Atışalanı yurt cam temizliği, Atışalanı işyeri cam temizliği, Atışalanı ev cam temizliği, Atışalanı hastane cam temizliği, Atışalanı cam temizlik firmaları, Atışalanı cam temizlik şirketi, Atışalanı villa cam temizliği, Atışalanı cam temizlik firması, İstanbul Atışalanı, İstanbul Atışalanı temizlik şirketi, Atışalanı cam temizleme fiyatları, Atışalanı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.