Alibeyköy Temizlik Şirketi

Alibeyköy Temizlik Şirketi, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Boş ev temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği, Dezenfeksiyon, hizmetleri vermekteyiz

ALİBEYKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesine bağlı Alibeyköy semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Alibeyköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Alibeyköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Alibeyköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Alibeyköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Alibeyköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Alibeyköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Alibeyköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Alibeyköy dış cephe temizliği, Alibeyköy dağcı cephe temizliği, Alibeyköy dış cephe cam temizliği, Alibeyköy cephe temizliği, Alibeyköy cam temizliği, Alibeyköy temizlik şirketi, Alibeyköy temizlik şirketleri, Alibeyköy temizlik firması, Alibeyköy temizlik firmaları, İstanbul Alibeyköy dış cephe temizliği, Alibeyköy cephe temizlik şirketi, Alibeyköy inşaat temizliği, Alibeyköy inşaat sonrası temizlik, Alibeyköy inşaat sonrası ev temizliği, Alibeyköy işyeri temizliği, Alibeyköy boş ev temizliği, Alibeyköy tadilat sonrası temizlik, Alibeyköy okul temizliği, Alibeyköy yurt temizliği, Alibeyköy inşaat sonu işyeri temizliği, Alibeyköy temizlik, Alibeyköy inşaat sonrası villa temizliği, Alibeyköy ev temizliği, Alibeyköy ev temizlik şirketleri, Alibeyköy tadilat sonrası ev temizliği, Alibeyköy tadilat sonu villa temizliği, Alibeyköy ev temizlik şirketi, Alibeyköy ofis temizliği, Alibeyköy ofis genel temizlik, Alibeyköy ofis temizleme hizmeti, Alibeyköy ofis temizlik şirketi, Alibeyköy ofis temizlik şirketleri, Alibeyköy ofis temizlik firması, Alibeyköy ofis temizlik firmaları, Alibeyköy düzenli ofis temizliği, Alibeyköy günlük ofis temizliği, Alibeyköy part time ofis temizliği, Alibeyköy düzenli ofis temizlik şirketi, Alibeyköy periyodik ofis temizliği, Alibeyköy ofis temizlik fiyatları, Alibeyköy ofis temizlik işi, İstanbul Alibeyköy ofis temizliği Alibeyköy cam temizliği, Alibeyköy cam temizlik şirketleri, Alibeyköy okul cam temizliği, Alibeyköy yurt cam temizliği, Alibeyköy işyeri cam temizliği, Alibeyköy ev cam temizliği, Alibeyköy hastane cam temizliği, Alibeyköy cam temizlik firmaları, Alibeyköy cam temizlik şirketi, Alibeyköy villa cam temizliği, Alibeyköy cam temizlik firması, İstanbul Alibeyköy, İstanbul Alibeyköy temizlik şirketi, Alibeyköy cam temizleme fiyatları, Alibeyköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.