Ataşehir Temizlik Şirketi

Ataşehir Temizlik Şirketi, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Boş ev temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği,hizmetleri vermekteyiz %100 Memnuniyet

ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Ataşehir yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Ataşehir’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Ataşehir’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Ataşehir’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Ataşehir’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Ataşehir’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Ataşehir’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Ataşehir Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Ataşehir dış cephe temizliği, Ataşehir dağcı cephe temizliği, Ataşehir dış cephe cam temizliği, Ataşehir cephe temizliği, Ataşehir cam temizliği, Ataşehir temizlik şirketi, Ataşehir temizlik şirketleri, Ataşehir temizlik firması, Ataşehir temizlik firmaları, İstanbul Ataşehir dış cephe temizliği, Ataşehir cephe temizlik şirketi, Ataşehir inşaat temizliği, Ataşehir inşaat sonrası temizlik, Ataşehir inşaat sonrası ev temizliği, Ataşehir işyeri temizliği, Ataşehir boş ev temizliği, Ataşehir tadilat sonrası temizlik, Ataşehir okul temizliği, Ataşehir yurt temizliği, Ataşehir inşaat sonu işyeri temizliği, Ataşehir temizlik, Ataşehir inşaat sonrası villa temizliği, Ataşehir ev temizliği, Ataşehir ev temizlik şirketleri, Ataşehir tadilat sonrası ev temizliği, Ataşehir tadilat sonu villa temizliği, Ataşehir ev temizlik şirketi, Ataşehir ofis temizliği, Ataşehir ofis genel temizlik, Ataşehir ofis temizleme hizmeti, Ataşehir ofis temizlik şirketi, Ataşehir ofis temizlik şirketleri, Ataşehir ofis temizlik firması, Ataşehir ofis temizlik firmaları, Ataşehir düzenli ofis temizliği, Ataşehir günlük ofis temizliği, Ataşehir part time ofis temizliği, Ataşehir düzenli ofis temizlik şirketi, Ataşehir periyodik ofis temizliği, Ataşehir ofis temizlik fiyatları, Ataşehir ofis temizlik işi, İstanbul Ataşehir ofis temizliği Ataşehir cam temizliği, Ataşehir cam temizlik şirketleri, Ataşehir okul cam temizliği, Ataşehir yurt cam temizliği, Ataşehir işyeri cam temizliği, Ataşehir ev cam temizliği, Ataşehir hastane cam temizliği, Ataşehir cam temizlik firmaları, Ataşehir cam temizlik şirketi, Ataşehir villa cam temizliği, Ataşehir cam temizlik firması, İstanbul Ataşehir, İstanbul Ataşehir temizlik şirketi, Ataşehir cam temizleme fiyatları, Ataşehir cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.