Arnavutköy Temizlik Şirketi

Arnavutköy Temizlik Şirketi, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Tadilat Sonrası, Boş ev temizliği, Dezenfeksiyon, Hizmeti Sunmaktayız. 0212 320 38 89

ARNAVUTKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Arnavutköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Arnavutköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Arnavutköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Arnavutköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Arnavutköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Arnavutköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Arnavutköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Arnavutköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Arnavutköy dış cephe temizliği, Arnavutköy dağcı cephe temizliği, Arnavutköy dış cephe cam temizliği, Arnavutköy cephe temizliği, Arnavutköy cam temizliği, Arnavutköy temizlik şirketi, Arnavutköy temizlik şirketleri, Arnavutköy temizlik firması, Arnavutköy temizlik firmaları, İstanbul Arnavutköy dış cephe temizliği, Arnavutköy cephe temizlik şirketi, Arnavutköy inşaat temizliği, Arnavutköy inşaat sonrası temizlik, Arnavutköy inşaat sonrası ev temizliği, Arnavutköy işyeri temizliği, Arnavutköy boş ev temizliği, Arnavutköy tadilat sonrası temizlik, Arnavutköy okul temizliği, Arnavutköy yurt temizliği, Arnavutköy inşaat sonu işyeri temizliği, Arnavutköy temizlik, Arnavutköy inşaat sonrası villa temizliği, Arnavutköy ev temizliği, Arnavutköy ev temizlik şirketleri, Arnavutköy tadilat sonrası ev temizliği, Arnavutköy tadilat sonu villa temizliği, Arnavutköy ev temizlik şirketi, Arnavutköy ofis temizliği, Arnavutköy ofis genel temizlik, Arnavutköy ofis temizleme hizmeti, Arnavutköy ofis temizlik şirketi, Arnavutköy ofis temizlik şirketleri, Arnavutköy ofis temizlik firması, Arnavutköy ofis temizlik firmaları, Arnavutköy düzenli ofis temizliği, Arnavutköy günlük ofis temizliği, Arnavutköy part time ofis temizliği, Arnavutköy düzenli ofis temizlik şirketi, Arnavutköy periyodik ofis temizliği, Arnavutköy ofis temizlik fiyatları, Arnavutköy ofis temizlik işi, İstanbul Arnavutköy ofis temizliği Arnavutköy cam temizliği, Arnavutköy cam temizlik şirketleri, Arnavutköy okul cam temizliği, Arnavutköy yurt cam temizliği, Arnavutköy işyeri cam temizliği, Arnavutköy ev cam temizliği, Arnavutköy hastane cam temizliği, Arnavutköy cam temizlik firmaları, Arnavutköy cam temizlik şirketi, Arnavutköy villa cam temizliği, Arnavutköy cam temizlik firması, İstanbul Arnavutköy, İstanbul Arnavutköy temizlik şirketi, Arnavutköy cam temizleme fiyatları, Arnavutköy cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.