Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler

AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Avcılar yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Avcılar’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Avcılar’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Avcılar’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Avcılar’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Avcılar’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Avcılar’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Avcılar Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Avcılar dış cephe temizliği, Avcılar dağcı cephe temizliği, Avcılar dış cephe cam temizliği, Avcılar cephe temizliği, Avcılar cam temizliği, Avcılar temizlik şirketi, Avcılar temizlik şirketleri, Avcılar temizlik firması, Avcılar temizlik firmaları, İstanbul Avcılar dış cephe temizliği, Avcılar cephe temizlik şirketi, Avcılar inşaat temizliği, Avcılar inşaat sonrası temizlik, Avcılar inşaat sonrası ev temizliği, Avcılar işyeri temizliği, Avcılar boş ev temizliği, Avcılar tadilat sonrası temizlik, Avcılar okul temizliği, Avcılar yurt temizliği, Avcılar inşaat sonu işyeri temizliği, Avcılar temizlik, Avcılar inşaat sonrası villa temizliği, Avcılar ev temizliği, Avcılar ev temizlik şirketleri, Avcılar tadilat sonrası ev temizliği, Avcılar tadilat sonu villa temizliği, Avcılar ev temizlik şirketi, Avcılar ofis temizliği, Avcılar ofis genel temizlik, Avcılar ofis temizleme hizmeti, Avcılar ofis temizlik şirketi, Avcılar ofis temizlik şirketleri, Avcılar ofis temizlik firması, Avcılar ofis temizlik firmaları, Avcılar düzenli ofis temizliği, Avcılar günlük ofis temizliği, Avcılar part time ofis temizliği, Avcılar düzenli ofis temizlik şirketi, Avcılar periyodik ofis temizliği, Avcılar ofis temizlik fiyatları, Avcılar ofis temizlik işi, İstanbul Avcılar ofis temizliği, Avcılar cam temizliği, Avcılar cam temizlik şirketleri, Avcılar okul cam temizliği, Avcılar yurt cam temizliği, Avcılar işyeri cam temizliği, Avcılar ev cam temizliği, Avcılar hastane cam temizliği, Avcılar cam temizlik firmaları, Avcılar cam temizlik şirketi, Avcılar villa cam temizliği, Avcılar cam temizlik firması, İstanbul Avcılar, İstanbul Avcılar temizlik şirketi, Avcılar cam temizleme fiyatları, Avcılar cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.