Netpak | Tüm istanbul İçerisi Geniş Hizmet Ağı İle Hizmetinizdeyiz.


Okul Temizlik

Okul Temizliği | Netpak Temizlik

Okul Temizlik

Okul Temizlik

Okul temizliği , okul sınıf temizliği, okul dış cephe temizliği , okul merdiven temizliği hizmetleri için hemen arayın.

Temiz Bir Okul Sağlıklı Bir Gelecek

Çocuklarımız bizlerin her şeyidir. Onların her anlarının rahat ve sağlıklı geçirmelerini sağlamaya adanır ömürlerimiz. İlk doğdukları andan büyüyene kadar onlar için çabalar dururuz. Yediklerinden, temizlik ve bakımlarına kadar en ufak ayrıntıyı gözden kaçırmayız. Evde her anlarını kontrol edebilmek kolaydır ancak dış ortamda tamamen bireyseldirler ve dış ortamda pek çok şeye maruz kalırlar. Bu dış ortamlardan biri de okuldur.

Çocukların ailelerinden uzaklaştıkları ilk mekân olan okul; onların hayatlarında önemli bir bölümü kapsamaktadır. Onlarca çocuğun günlerinin büyük bir kısmını geçirdikleri; eğitim, öğretim imkânının yanı sıra sosyalleşmeyi, arkadaşlığı öğrendikleri bir çatıdır. Arkadaşlarıyla birçok şey paylaşırlar. Peki bu paylaşımlar ne kadar hijyenik?

            Bir başka deyişle; Çocuklarınızın sağlığını riske atmak istemezsiniz hijyen koşullarına uymayan bir ortamda ne kadar sağlıklı kalabilirler ki!

Peki Okul Temizliği Nasıl Olmalı?

Elbette ki süreklilik arz etmesi gerektiği konusun da hemfikiriz. Çünkü temizlik düzeninin sağlanmadığı ortamda bakteri ve virüsler rahatça yayılacak ve çocuklarımızın hasta olmalarına sebep olacaklardır. Bunu engellemek adına bir temizlik şirketi ile anlaşmak uygun olacaktır.

Bilindiği üzere globalleşen dünyada ki pek çok iş kolunda olduğu gibi temizlik alanında ki boşluğu fark eden firmalar tarafından kurulmuş pek çok temizlik şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler bizler için en uygun koşullarda temizlik imkânı sunmaktadır. İster özel okul temizliği isterse de devlet okulu temizliği olsun burada önemli olan okul temizliğinin nasıl yapılacağı konusunda uzman bir ekiple çalışmak gerektiğidir. Yerlerin, tuvaletlerin, lavaboların, laboratuvarların kısacası tüm okulun temizliği için uygun temizleyicilerin kullanılması önemlidir.  Öğrencilerin en çok etkileşim haline olduğu kapı kolları, musluk başları, elektrik düğmeleri ve hatta masa, sıralar her gün dezenfekte edilmesine özen gösterilmeli. Sadece okul bina içi değil çocukların kullandıkları kantin ve bahçenin temizliklerinin de okul temizliği kategorisinde olduğu unutulmamalı ve bu alanların temizliğine de özen gösterilmeli. Onların gıda ürünlerine ulaştığı ve tüketti alan olan kantinin de tüm okul zeminlerinde de olduğu gibi ıslak paspasla tozların temizlenmesi sağlanmalı ve kokuların giderilmesi için iyice havalandırılmalı.  

Son olarak çocukların bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi adına onlara konferans ve etkinliklerle çöplerin çöp kutularına atılması gerektiği aşılanmalı ve çöpler düzenli olarak boşaltılmalıdır.

 

 

 

 

Makaleler

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi,olarak Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Boş ev temizliği,Tadilat sonrası ev temizliği,hizmetleri vermekteyiz kalite burda

Detay Detay Detay

Beşiktaş Temizlik Şirketi

Beşiktaş Temizlik Şirketi, olarak Netpak Temizlik İnşaat sonrası ve tadilat sonrası ev, işyeri, villa, ofis, ve dış cephe temizliği, hizmetleri veriyoruz .

Detay Detay Detay

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik, Alanında Sektörün Öncü Firmalarından Netpak Temizlik Olarak Sizlere Vip Hizmet Sunuyoruz.

Detay Detay Detay

Referanslarımız

Verdiğimiz profesyonel hizmetler sonucunda sizlere referans edindiğimiz işletmelernden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.