Hizmetlerimiz

İstanbul’un Tüm İlçelerine Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Netpak Temizlik olarak Dış cephe cam temizlik hizmetleri, ofis temizlik hizmetleri, ev temizlik hizmetleri, yangın sonrası temizlik hizmetleri, tadilat sonrası temizlik hizmetleri ve zemin temizlik hizmetleri için sertifikalı uzman temizlik personelleri ve profesyonel temizlik ekipmanları ile 7/24 hazırdır.

Dezenfekte Firmaları arasında yer alan Netpak Dezenfekte eşsiz hizmet kalitesi ve profesyonel temizlik personeli ile yaşam ve çalışma alanlarınız dezenfekte ederek sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem verir.

Endüstriyel Dağcılık İşleri başka bir ifade ile Dağcı Teknik işler, önceleri Avrupa ülkelerinde geniş hizmet sektörlerinde kullanılan iple erişim teknisyenleri olarak anılmaktadır. Dağcılık teknik işleri günümüzde bizler tarafından da hizmet alanı olarak ve farklı hizmetlerde kolaylık sağlıyor.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimizde  Camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz , çerçeveleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız, mutfak dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. 

İstanbul bölgesi yeni yapılarıyla beraber eski yapılar da boy göstermekte tabi ki o yapıların tadilat yapılması ve oturulur konumda olması gerekmekte istediğimiz dekor ve tadilat işini kendi zevkimize uygun yapılması tabi ki bizi daha mutlu eder.

Boş ev temizlik şirketi olarak gelişmiş teknoloji ve gerekli kimyasallarla profesyonel ekiplerimizle bizler için daha kolay oluyor. Sizlerin de taşınma öncesi zaman ayırmayıp kendinizi yormadan profesyonel boş ev temizliği yapan şirketleri tercih ederek kendinize zaman kazandırmış olursunuz.

Netpak Temizlik Olarak ulaşılması zor alanlara erişmenin en etkili yöntemlerinden biridir ve işi tamamlamak için gereken çalışma saatleri geleneksel erişim yöntemlerine kıyasla düşük olduğundan maliyet açısından verimlilik sağlar.

Dış cephe temizliği dışarıdan bakıldığında kolay gibi gözükse de tehlikeli ve riskli bir iştir. Cephe temizliği profesyonellik isteyen cephe temizlik işinde uzmanlaşmış disiplinli çalışma yapan ve iş güvenliği prensipleri olan temizlik firmaları ile yapılması gerekmektedir.

Dağcı Cephe Cam Temizliği

Dağcılık (İple Erişim), ulaşılması zor alanlara erişmenin en etkili yöntemlerinden biridir ve işi tamamlamak için gereken çalışma saatleri geleneksel erişim yöntemlerine kıyasla düşük olduğundan maliyet açısından verimlilik sağlar.

Belli bir ücret ödeyerek satın alacağınız iş yeri temizlik hizmetleri ile herhangi bir sorun yaşamazsınız ve tam aksine sizler de taleplerinize daha profesyonel ve daha sağlıklı bir şekilde yanıt alma şansı elde edeceksiniz.

Okul Temizliği, Öğrencilerin eğitim hayatını sağlıklı ortamlarda tamamlaması için okul temizliği çok önemlidir. İstanbul okul temizliği denilince ilk akla gelen firma olarak okulların her köşesini tertemiz yapmak bizim görevimizdir. 

Restoran Temizlik Şirketleri

Bilindiği gibi müşteriler mekan seçerken temizliğe, düzene, ortamın konforlu ve hijyenik olmasına özen gösterirler. Güler yüzlü personel kadar ortamın temizliği de önemlidir. Temiz masa örtüleri, ışıldayan servis takımları, hijyenik mutfak ve lavabolar, parlak olan zeminler dikkat çekici unsurlardır.

Yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlayan bir İstanbul Zemin Temizliği Firması olarak, müşterilerimize daima kaliteli ve uygun fiyatlarda hizmetler sunmaktayız. Zemin Cilalama Hizmetinde, zemin temizlik ve bakımı yapılmaktadır.

Netpak Temizlik olarak hizmetlerimizi titiz, profesyonel ve ekonomik olarak, güler yüzlü ve uzman personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerine taşıyarak Cam Temizliği hizmetinde sizlere yüksek memnuniyet sağlamaktayız.

İstanbul da bulunan tüm ilçelere ve yakın bulunan illere her türlü temizlik hizmetlerini Netpak Temizlik olarak işinin ehli, uzman ve sertifikalı temizlik ekibimiz için en kaliteli temizlik personellerimiz ile birlikte sizlere sunmaktan gurur duyarız.