Restoran Temizlik Hizmetleri

Restoran Temizliği

Bu durumu ortadan kaldırmak adına restoranlarda temizliğe ekstra özen gösterilmesi gerekir. Peki bu nasıl sağlanır? Mesela;

Restoran Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Restoran temizliğine ilk olarak mutfak ve servis bölümlerinden başlanır ve burada bulunan çöpler toplanarak atılır.
  • Sonraki aşamada sıra mutfağa geldiğinde, burada bulunan lavabo ve yemeklerin yapılmasında kullanılan tüm ekipmanların temizliği sağlanır.
  • Zemin temizliğinde, yerleşmiş olan kirler arındırılarak kireç, boya, alçı gibi yapışık kirler varsa bunların sökülmesi sağlanır.

Önemli Detaylar

Restoran temizliğinin, sunulan lezzetli yemekler, hizmet veren güler yüzlü elemanlar, mekanın lüks oluşu, nezih bir yerde konumlandırılması kadar önemli olduğu unutulmamalıdır. Mesela Masa örtülerinin temiz olması, yemek takımlarının parlaması, mutfak ekipmanlarının güzel görünümü yemeğin içerisinden böcek çıkmaması kadar önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Mutlu Müşteriler

Servis elemanlarının temizlik ve servis sırasında farklı eldivenler kullanmaları çok önemlidir.


Restoran Temizlik Şirketleri

Güler yüzlü personel kadar ortamın temizliği de önemlidir. Temiz masa örtüleri, ışıldayan servis takımları, hijyenik mutfak ve lavabolar, parlak olan zeminler dikkat çekici unsurlardır. İstanbul temizlik şirketi restoran temizliği yanında kafe temizlik hizmeti de vermektedir.

  • Yerlerin temizliği, paspaslama, süpürme, parlatma
  • Kullanılan makineler ve teçhizatların temizliği
  • Müşterilerin bulunduğu alanların temizliği
  • Personelin kullandığı alanların temizliği
  • Varsa eğer halı, döşeme gibi yerlerin temizliği
  • Dış cephe temizliği, bahçe temizliği
  • Ofis ekipmanlarının temizliği

İstanbul temizlik şirketi 7/24 günlük, haftalık, aylık ihtiyacınız doğrultusunda restoran temizliği için hizmetinizdedir.

Kafe Restoran Temizliği

Alanında tecrübelerimiz eşliğinde mekana göre temizlik stratejisi belirliyor, mekanınızın ölçülerine göre personel tayini yapar. Sonuç olarak Söz verdiğimiz saatte, adresinize ulaşarak tam zamanında pırıl pırıl bir işletmeyi tarafınıza teslim ediyoruz. Temizlik işlemlerimiz esnasında öncelikle zeminin temizliğine ve bakımını yapıyoruz. Mesela Bütün makinelerinizi elde geçiriyor, hiç birisinin mekanik yapısına zarar vermeden en zorlu kirlerinden dahi arındırıyoruz.

Cafe ve restoranlarda en çok kirlenen eşyalar avizeler ve lambalardır. Sonuç olarak Profesyonel ekibimizle aydınlatma ürünlerinize zarar vermeden başarıyla temizliyoruz. Çalışanlarınızın kendilerini rahat hissedecekleri temiz bir alan oluşturuyoruz. Eğer halı ve döşemelerinizi yerinde halı yıkama işlemlerimizle ürünlerinizi temizliyor, pırıl pırıl kullanımınıza açıyoruz.

Cafe restaurant temizliği işleminde dış cephe de önemlidir. Yeterli ekipmanımız ve eğitimli personellerimizle dış cephe cam temizliği işleriniz de yapıyoruz. Camlarınızda herhangi bir çizik, leke bırakmadan bütün tozundan, lekesinden arındırıyoruz. Çöplerinizi atıyor, çöp kovalarınızı temizliyor ve çöp poşetlerinizi yeniliyoruz. Mesela Fayansları ve yerleri detaylı olarak yıkıyor, fırçalıyoruz. Çünkü Tuvalet sarf malzemelerinin temizliklerini yapıyor, eksiklerini gideriyoruz. Ofis ekipmanlarının ve alanlarının temizliğini yapıyoruz. Zeminde paspaslama, kurutma, süpürme, parlatma gibi detayları başarıyla yerine getiriyoruz.

Cafe Restaurant Temizlik Fiyatları

Cafe Restaurant temizliği sırasında önemli detaylardan birisi kullanılan temizlik ürünleridir. Sonuç olarak Bizler insan sağlığına zararsız, kaliteli temizlik ürünlerini hizmetlerimizde kullanıyoruz. Zemine ve ürüne göre temizlik ürünü tercih ediyoruz. Özel alanlarda ve ürünlerde dahi hiçbir zafiyete mahal vermeden temizlik işlerimizi yapıyoruz. Çünkü İşini severek yapan, işine ve size saygı duyan ekibimizle. Kafe Restaurant temizliği işinde en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz.

Fiyat Al

Bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 88 78

Temizlik hizmetlerimizin tümünde profesyonel ve titiz hizmeti ekonomik fiyatlara sizlere ulaştırmaktayız. Çünkü Müşterilerimize daima önem vermekteyiz.