Okul Temizlik Hizmetleri

Okul Temizlik Hizmetleri

Okul Temizlik; Yurt, Okul, Kreş ve Dershane Temizliğinde Netpak Temizlik Dönemi

Dershane, Okul ve Kreş Temizliği, Öğrencilerin eğitim hayatını sağlıklı ortamlarda tamamlaması için okul temizliği önemlidir. İstanbul okul temizliği denilince ilk akla gelen firma olarak okulların herköşesini tertemiz yapmak bizim görevimizdir. Tuvaletler, sınıflar, koridorlar, merdivenler ve trabzanlar dahil olmak üzere her taraf şirketimiz bünyesinde yer alan tecrübeli ekip tarafından temizlenmektedir. Geleceğimiz garantisi olan gençlerimizin sağlıklı ortamlarda eğitim alması için bizi tercih edebilirsiniz.

Netpak Temizlik , Okul, Anasınıfı ve Kreş temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız İstanbul’un tüm semtlerine Okul Temizliği Hizmeti götürmektedir. Okul Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Okul Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Kreş Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Okullara özel temizlik Paketleri ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata Okul Temizliği için sizi de Netpak Temizlik Ailemize bekliyoruz.

Okul Temizliği İstanbul

İnsanların eğitim ve öğretim gördüğü okullarda mekanın temizliğini sağlamak oldukça önemlidir. Öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdüreceği bu mekanlarda hijyenik koşullar sağlanarak hem hastalıklara karşı önlem alınmış olur hem de öğrencilerin daha huzurlu bir ortamda çalışmaları sağlanır. Netpak Temizlik olarak okul temizliği konusunda profesyonel okul temizliği hizmeti sunmaktayız. Hem personelimiz hem de kullandığımız temizlik malzemeleri ile ilk okullarda, liselerde, dershanelerde ve üniversitelerde okul temizliği hizmeti vermekteyiz. Temizliği en yüksek seviyede olması gereken bu mekanlarda yapılacak olan temizlikte özenle yapılmalıdır. Okul temizliği çalışmalarında temizlik personelinin bilgisi ve tecrübesinin yanı sıra organizasyon ve planlı çalışma okulun her zaman temiz kalması için en önemli unsurlardandır.

İstanbul Okul ve Kreş Temizliğinin Önemi?

Okul temizliği en dikkat edilmesi gereken temizlik alanıdır. Okullar yüzlerce, bazen binlerce öğrencinin bir arada bulunduğu kapalı alanlardır. Aynı yeri gün içinde onlarca hatta yüzlerce elin değdiğini düşünürsek, en ufak bir mikrobun ne kadar hızlı yayılabileceği tahmin bile edilemez. işte tam bu noktada size özel çözümler sunan Netpak Temizlik firması, sizin için düşük maliyetler ile yüksek kalite de okul temizliği hizmeti sunmaktadır. Okul temizliğindeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile, En uygun okul fiyatını size sunan firmamız. İstanbul Okul Temizliği denildiğinde göz kamaştıran referansları ile sizi bekliyor.

İstanbul Okul Temizliği Fiyatları

Okul temizliği fiyatları çoğu zaman boş bir ofis ve telefon hattı ile kurulan göstermelik tabela İstanbul temizlik şirketleri haliyle yaşanan problemlerde muhatap bulunamamasına neden olmaktadır. Bu hayali firmalar gerek personel gerek müşteri tarafında birçok mağdur ve iş kaybı yaratmaktadır.
Yaşanan mağduriyetler sonucunda oluşan güven kaybı beraberinde sektörde yerli şirketlerin istikrarsızlık ve büyüyememe sorununu doğurmaktadır. Oluşan bu kısır döngü ülkemizde büyük yabancı şirketlerin sektörü ele geçirerek tekel olmasına doğru ilerlemektedir.
Netpak Temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. İstanbul Okul temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Netpak Temizlik‘te..

Okullarda hijyenik ortamın sağlanması için eş zamanlı olarak temizliklerin belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Bilindiği gibi okul koridorları bir çok öğrencinin sürekli kullandığı alanlardır. Bu alanlarda öğrenciler dışarıda dolaştıkları ayakkabıları ile gezmekte ve bir çok madde bu alana dökülebilmektedir. Okul temizliği yapılırken koridorlara azami özen gösterilmelidir. Toz, çamur ve çeşitli bakterilerin bu alanda bulunması kaçınılmazdır. Okul temizliği yapılırken koridorlar düzenli sık aralıklarla temizlenmelidir ki oluşabilecek kirlilik durumu ortadan kaldırılsın. Okul temizliği çalışmalarında koridorlarda en iyi temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Böylelikle öğrenciler sürekli kullandıkları koridorlarda temiz bir ortamla karşılaşırlar.

Netpak Temizlik

Okul temizliği yapılırken sınıflar da düzenli olarak temizlenmelidir. Okul Sınıfların temizliği yapılırken zemin, duvar, sınıf tahtası, öğretmen masası, öğrenci sıraları camlar itinayla temizlenmelidir. Sınıflarda eğer çeşitli amaçlar için dolaplar bulunuyorsa. Düzenli olarak dolaplar boşaltılmalı ve en ince ayrıntısına kadar temizlenmelidir. Okul temizliği yapılırken sınıflarda öğrencilerin derse başlamadan temizliği yapılması öğrencilerin öğrenim akışlarını etkilememek için önemlidir.

Okullarda Temizliğin en iyi bir şekilde yapılması gereken mekanlardan biri de tuvaletlerdir. Yüzlerce öğrencinin aynı tuvaleti kullanması hijyenin de en üst seviyede olmasını gerektirir. Tuvaletler düzenli olarak temizlenmesi öğrencilerin sağlığının kötü etkilenmemesi için önemlidir. Ayrıca öğrencilerin yararlanabileceği sıvı sabunlar. Kağıt havluları ve tuvalet kağıtları kontrol edilerek kişisel temizliğinde doğru bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Okul temizliği ayrıca okulun dış mekanı içinde yapılmaktadır. Okul bahçesi temizliği, servis alanları gerekli yöntemlerle temizlenerek okul dış mekan temizliği sağlanmış olur. Komple temizlik Okul dış cephe temizliği, okul cam temizliği gibi çalışmalarda yapılarak okulun her alanının temiz kalması sağlanır.

Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için hijyenik ve sağlıklı ortamların oluşturulmasında okul temizliği hizmetleri tercih edilmektedir. Okul temizliği hizmetlerinde koridorlar, kapılar, merdivenler, tuvaletler, sıra ve masalar, cam ve çerçeveler ile çevre temizliği deneyimli temizlik ekiplerince yapılmaktadır.

Profesyonel Okul Temizliği

Netpak Okul Temizlik Şirketi olarak çocukların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanımına izin verilmemektedir. Okullarda birçok bulaşıcı hastalığın çocuklara yayılması olayı yaşanmaktadır. Bu sebeple okullarda bu tür sorunların önüne geçmek için de düzenli olarak profesyonel temizlik ekipleri tarafından okulların temizlenmesi gerekmektedir.

Okul temizliğinde görev alan profesyonel temizlik ekipleri okulların bütün alanlarını detaylı olarak temizlemesi bakteri oluşumunu da önlemektedir.

Netpak Okul temizliği son yıllarda ülkemizde ve İstanbul da inşaat sektörünün canlanması sebebiyle İstanbul da birçok temizlik şirketi ortaya çıkmıştır. Yapılan inşaatların tamamlanması sonunda İstanbul okul temizlik şirketi ihtiyacı sebebiyle temizlik şirketi arayışına giren müteahhit firmada birçok seçenek arasında sıkışıp kalmaktadır.

İşin başlanmasından tamamlanmasına kadar geçen süreç de birçok olumsuzluk yaşanması olağandır.

Genel de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışından çok kar odaklı hizmet anlayışı yeni iş alımlarında devamlılık getirmemesi ve kazanç azlığı sebebiyle okul temizlik şirketleri başka sektörlere yönelmesine ya da şirketin tamamen kapanmasına sebep olmaktadır.

İstanbul Okul Temizlik Şirketleri, rekabet sonucu düşük teklif verme yarışı sebebiyle kar marjının düşüklüğü şirketleri mali sıkıntılara sokmakta kaliteli hizmet ve kalifiye personel anlayışını ikinci plana atmaktadır. Uzun süreli tecrübeler edinemeyen okul temizlik şirketi İstanbul süreç sonucunda kurumsallaşamayan amatör şirketler olarak kalmaktadırlar.

Kurumsal Okul Dış Cephe Temizliği

Kurumsallaşamayan bu firmalar sebebiyle de sektörde birçok mağdur müşteri oluşmaktadır. Mağduriyetlerin dile getirildiği ortak platform yasal merci olmamasıyla yaşanan mağduriyetler şirketlere cezai yaptırım olarak dönmemektedir. Bu sebeple okul temizlik şirketleri yaptıkları hataları düzeltme ya da tekrarlamama yoluna gitmemekteler. Bunların sonucunda sektör profesyonellikten uzak olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul okul temizlik firmaları maalesef okul temizliğinde kuruluş aşamasında. Yasal hükümler olmaması sebebiyle çok sayıda bilinçsiz firma piyasada baş göstermektedir. Merdiven altı birçok okul temizlik firması olması yasal boşluk sebebiyleydi.

Okul dış cephe temizliği özellikle İstanbul da çok sayıda devlet kurumu olması sebebiyle İstanbul temizlik. Şirketlerinin bu şehirde kurulmasına ya da İstanbul da şube açmasına neden olmaktadır. Devlet Kurum ihalelerine katılmak amacıyla göstermelik şubeler kuran firmalar da hayli fazladır.

Aşırı rekabet sonucunda işçilik maliyeti dışında teklif vermeyen şirketlerdir. Bundan sonrasında ise yaptıkları harcamaları asgari düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Bunun için azami bir gayret göstererek kaliteden de ödün vermektedir.

Ayrıca zarar etmemek hedefiyle sektöre ve kendine hiçbir şey kazandırmamaktadır. Sinekten yağ çıkarırcasına dibe kadar kısılan giderlerin arasında eğitim yada AR-GE bütçesi aramak hayal olmaktadır.


Okul Temizlik Şirketi

Okul Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Okul temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, bu firmaların eğitimli yönetici eksiği de hayli fazladır. Eğitimsiz yöneticilerin fazlalığı ve personelinde bu konuda eksiği birçok olumsuzluğa neden olmakla beraber sektörde. İstanbul temizlik şirketlerinin imajını kötü yönde etkilemektedir. Sektörün içinde bulunduğu şartlar sebebiyle de. Eğitimli kalifiye çalışanlar tarafından tercih edilmemesi temizlik şirketlerini bulunduğu yerden yukarılara taşıyamamaktadır.

Kalitesiz hizmet sebebiyle işe gelmeyen profesyonellik beraberinde kazanç sağlayamadığından. Kısır bir döngü beraberinde ise mağduriyetleri ve memnuniyetsizlikleri oluşturmaktadır.

Dershane Temizlik Şirketi

Dershane temizlik şirketi özellikle eğitim konusunda yetersizlik İstanbul temizlik şirketlerinde. İş kazalarına neden olmakta ve yasal sıkıntılar da ayrıca hizmet alan tarafı da sıkıntıya sokmaktadır. Yaşanan kazaların çoğunluğu dış cephe cam temizliğinde olmaktadır.

Yüksek de emniyetsiz çalışma sebebiyle yaşanan kazalarda ilk sıralarda yer almaktadır. Bu kazaların sebeplerinin başında eğitimsiz yönetici personel davranışlarıyla düşük maliyet gayreti sonucunda alınmayan önlemler gelmektedir.

En başında alınacak daha az maliyetli önlemler sonrasında çok daha pahalı kazalara engel olmaktadır. Mesela Sonuç olarak bu kazalar sadece maliyet değil insan hayati bakımından da önemlidir.

Anaokulu Temizlik Hizmetleri

Temizlik sektörü içinde yaygınlaşmış durumda olan ve insanların sağlıklı bir şekilde zahmet çekmeden temiz alanda. Yaşamalarını sağlayan Anaokulu Temizlik Firmaları içerisinde yer alan netpak anaokulu ve kreş temizliği de yapmaktadır.

Çocuklarınızın gün boyu vakitlerinin neredeyse tamamını kreşlerde geçirmektedir. Mesela bu yüzden kreşlerin temiz ve hijyenik olması sizin de. Gönül rahatlığı içinde çocuğunuzu kreşe bırakmanıza sebep olabilmektedir. Bebeklerin ve belirli yaş aralıklarında olan çocukların. Yetişkinlere oranla daha çok mikroplara karşı savunmasız olduklarını ve daha çabuk hastalandıkları bilinmektedir.

Okul Temizlik Şirketi

Sizde Uygun Fiyatlı Okul Temizliği Yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878