Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği; Atalarımız ev alma komşu al demişler. Önemli olan ev sahibi olmak değil huzurla yaşayabileceğiniz bir konuta sahip olmaktır. Her gün rahatça yaşayabileceğiniz huzur dolu bir yuva… O yuvaya sahip olmak için inşaat firmasına gider ve bütçenize uygun bir konut satın alabilirsiniz.

Peki inşaat sonrası ev temizliği işi size zor gelmez mi? Zor gelir. Çünkü ben de sizin gibi düşünüyorum. İnşaat sonrası temizlik benim de gözümde büyüyor.

Bütün o inşaat kalıntılarının temizlenmesi ve ev de dip köşe ince bir temizlik yapılması gerekiyor. Ama bu temizlik insanların gözünü korkutuyor. İnşaat sonrası ev temizleme işi zor ve tecrübe isteyen oldukça meşakkatli bir iştir.

Peki ben size bu işi sizin yerinize yapacak profesyonel inşaat sonrası temizlik şirketlerinin olduğunu söylesem.

Evet bu temizlik firmaları sizler için bütün inşaat sonu ev temizlik hizmetini gerçekleştiriyorlar.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Tadilat sonrası daire temizliği yeni yapılmış inşaat sonrası ev temizliğinden de pek farkı yoktur. Çalışma olarak genellikle aynı kimyasallar kullanılır. Oturum kirleri ve tadilat kalıntılarıyla beraber temizlenmesi zor ve profesyonel temizlik isteyen bir işidir. Ama İnşaat sonrası yada tadilat sonrası ev, daire temizliği inşaat sonrası temizlik şirketleri tarafından temizlenir. Netpak Temizlik olarak inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik harici mega şehrimiz. İstanbul öğrencilerin çoğunlukla öğrenim için gelmeleri ve kendilerine ev tutmasıyla öğrenci evleri de çoğunluk gösteriyor . Tabi ki de öğrenciler tutmuş olduğu evleri temizlik şirketlerine temizletiyorlar.

Boş Ev Temizlik Hizmeti

Bizler aynı zamanda boş ev temizlik hizmeti de veriyoruz. Boş ev temizliği taşınma öncesi gerek görüldüğü taktirde boya, badana yapılıyor temizlik işi daha da zorlaşıyor. Netpak Temizlik personelleri için kolay olan temizlik işi sizlere tabi ki de zor geliyor. Boş ev temizleme basit gibi gözükür. Sizden önceki oturan kişilerin bırakmış olduğu ister istemez kir kalıntıları zamanla oturmuş hale geliyor. Oturmuş olan kirleri profesyonel olmayıp tecrübesizce yapılan temizlik istenilen sonuçlar vermez. Boş ev temizlik şirketi olarak gelişmiş teknoloji ve kimyasallarla profesyonel ekiplerimizle daha kolay oluyor.

Taşınma öncesi kendinizi yormadan profesyonel boş ev temizliği yapan şirketleri tercih ederek zaman kazanmış olursunuz.

İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapıyoruz ?

İnşaat kalıntılarını inşaat temizliğini sizin için yapıyoruz. Size de eviniz için alışveriş yapacak zaman çıkıyor. İnşaat Temizliği işin de önemli olan sizin zevkinize göre seçtiğiniz eviniz zarar görmeden temizlenmesidir. Buda çok ciddi bir iştir.

İnşaat temizliği deyip geçmeyin kolay değildir. Zira; kimse istemez ev sahibi olmanın zevkini çıkarmak varken çizilmiş yüzeyler zarar görmüş evleri olsun. Bunun için profesyonel temizlik hizmeti sunacak şirketin çok dikkatli ve titiz çalışan elemanlardan oluşması gerekmektedir. Kendi zevkinize göre dizayn etmiş olduğunuz evde zaman geçirme isteğinizi elbette ki sizin doğal hakkınızdır.

İnşaat Sonrası İnce Temizlik

Temizliğinin a’dan z’ye yapılması ve çalışmaların aksamadan biran önce tamamlanması çalışanların birinci önceliğidir. İnşaat sonrası temizliği ince detay olarak Netpak Temizlik ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir.

İnşaat Temizliğinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İstanbul yeni yapılarıyla gelişen ve her gün farklı mimarilere sahip konutlarıyla büyümeye devam ediyor. Yeni yapıların olması iş imkanlarının artması ve gelişmeleriyle farklı hizmetler ortaya çıkarıyor. Bu oluşumla hizmet olarak inşaat personelleri gibi iş dallarında hizmet veren kişilere iş imkanı doğuyor. Bu yapılara oturmadan öncesi doğal olarak İnşaat Temizlik hizmeti yapılması gerekiyor. İnşaat sonrası temizlik şirketleri bu konuda inşaat sonrası ev temizliği ve inşaat sonrası iş yeri temizliği olsun temizlik şirketi olarak hizmetler veriyorlar.


Boş Ev Temizliği

10 Yıllık Tecrübe ve Uzman Kadro 

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri emek ve güç isteyen işlerdir. Bu nedenle profesyonel hizmet vaat eden kişiler ile çalışmak en doğru seçim olacaktır. Tadilat sonrası temizlik normal temizlik olmayacağı için genellikle firmalarla bulunan kişiler bu görevi yerine getirmektedir. Günümüzde pek çok noktada temizlik firmalarının inşaat sonrası temizlik hususunda hizmet verdiğini görmek mümkündür. Dolayısıyla bu işte tecrübeli ve profesyonel olan firmalarla çalışmak son derece önemlidir.

Profesyonel ve Sertifikalı Personel

Bu noktada Netpak Temizlik sizler için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Bu temizlik işlemleri profesyoneller tarafından yapıldığı için de herhangi bir noktaya zarar gelmemekte ve eviniz ya da temizletmek istediğiniz diğer mekanlar en iyi şekilde size teslim edilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştiren Netpak Temizlik, aynı zamanda en profesyonel şekilde vermektedir. Hizmetlerimiz sayesinde sağlığınızı korumakta olup toz, pislik ve bakterilerin size zarar vermesini engellemektedir.

Dilerseniz anında firmamızla iletişime geçerek dilediğiniz alan için inşaat sonrası temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Tüm bunları cebinizi yormadan yapabilirsiniz. Yaşam alanınız veya çalışma ortamlarınızın sağlıklı ve hijyenik olması için firmamız size destek olacaktır.

Sizde Uygun Fiyatlı Boş Ev Temizliği yaptırmak istiyorsanız.

Bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 38890545 710 8878