Ev Temizliği

Ev Temizliği denildiğinde akla gelen Öncü Firma Netpak Temizlik; Görevlerle dolu uzun günler nedeniyle temizlik yapmaya vaktiniz yok mu? Çocukları okula götürürken ve ev ödevlerine yardım ederken yerleri yıkayamıyor, süpürecek ve tozu silemiyor musunuz? Yorgun ve fazla çalıştığınızda, en son isteyeceğiniz şey Cumartesi sabahı temizlik yapmaktır.

Evinizin, dairenizin veya ofisinizin temiz bir şekilde parlaması için bölgede kullanışlı bir temizleyici bulmanız gerekir. Profesyonel temizlikçi dairenizi veya evinizi düzenli olarak temiz tutacaktır. Tatillerden önce daireyi kiracılardan temizlemenize, pencereleri yıkamanıza, halıları ısıtmanıza veya daireyi derinlemesine temizlemenize yardımcı olacaktır.

İstanbul Ev Temizlik Firması

Temizlikte özverili olmak kadar uygun fiyatlı eşyalı ev temizlik hizmetleri de önemlidir. Bütçenize zarar vermeden bir temizlik yapmanın temelinde işini müşteri memnuiyetine dayalı firmayla anlaşmakta yatar. Hem işini özveriyle yapan hem de yaptığı işle sizin bütçenizi sarsmadan maliyet sağlayan firmamız. Evleriniz artık dip köşe temizlenirken cebinizi yakmayacak.

İstanbul Ev Temizlik Firması Netpak Temizlik, 7/24 bütün ekipmanlar. Bütün temizlik malzemeleri dahil İstanbul genelinde temizlik hizmeti vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında. Ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir. Evinizde ki hangi aşamalarda bizde ev temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz bunları aşağıda açıklama getirilmiştir.

Bu hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

Taşınma Öncesi Detaylı Daire Temizliği :

İnşaat veya tadilat sonrası detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ – Kir Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 9 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Boş Ev temizliği :

Yeni daire satın aldınız veya kiraladınız. Dairenize taşınmadan önce bizlerle iletişime geçip evinizin detaylı olarak temizlenmesini ve aynı zamanda ekstra olarak ev dezenfekte hizmetlerini de isteyebilirsiniz. Dairenizde bulunan eski veya yeni kalıntılar, izler ve lekeler kirlerle birlikte temizlenip sizlerin daha temiz, hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanına taşınmanıza olanak sağlamaktadır.

İnşaat veya Tadilat Sonrası Temizliği :

Sıfırdan bir dairenin içerisine girmeden önce mutlaka inşaat sonrası temizlik hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir. Evinizin inşaat sonrası kalıntı temizliği yapılmazsa kalıntılar artık son derece çıkmaz hale gelebilir. Dairenizde temizlenmesi gereken alanları tespit ederek gerekli kimyasal bileşenler kullanılarak sıfır görüntüsünü kazandırabiliriz.

Dezenfekte ve ilaçlama hizmetimiz ile mekanlarınızı bakteri ve virüslere karşı temizliyoruz.

Eşyalı Ev Temizliği :

Eşyalı ev temizliği bilinenin aksine boş ev temizliğinden çok daha zordur. Çünkü temizlik esnasında profesyonel bir şekilde eşyalar temizlenmediğinde ve yanlış malzemelerin eşyalar üzerinde uygulanmasında eşyalar zarar görür. Bütçenizi aşan bir durumda aldığınız eşyaların sadece bir temizlik için zarar gördüğü ve kullanım ömrünün azaldığı durumlarda ise temizlik bir anlam ifade etmez. Bu nedenle siz de ev temizliğine yardımcı bayan ile çalışmak yerine profesyonel temizlik firmalarına temizliği bırakın ve eşyalı ev temizliğini en uygun ev temizleme fiyatlarına sizin için yapalım.

 

Sizde Uygun Fiyatlı Ev Temizliği Yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878