Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Metropol şehrimiz olan İstanbul gelişen ve yerleşim alanlarıyla büyümeye. Devam eden yeni yapılarıyla dikkat çeken görkemli yüksek binalara sahip olan İstanbul çok katlı konut. Yapılar oluşturarak her semtte ayrı ayrı yapıları ve ihtişamlarıyla göz dolduruyor. Çok katlı binaların çoğaldığı ve muhteşem yüksekliklerde bulunan binalar görsel güzellik sağlıyor.

Dış cephe temizliği dışarıdan bakıldığında kolay gibi gözükse de tehlikeli ve riskli bir iştir. Cephe temizliği profesyonellik isteyen cephe temizlik. İşinde uzmanlaşmış disiplinli çalışma yapan ve iş güvenliği prensipleri olan temizlik firmalarıyla yapılması gerekmektedir.

Temizlik Firmaları

Periyodik cam temizliği yapılmadığı taktirde yağışlar ve hava kirliliğinden oluşan cam ve kompozitlerde belirli oksitleşme ve ağır kirlenme oluşmaktadır. Bu şekilde çok kirlenmiş dış cephe temizleme uygulamaları nasıl yapılıyor.

Yoğunlaşmış kir ve oksitler kimyasallı dış cephe temizliği olarak sınıflandırılıyor. Bazı temizlik şirketleri her cephe de aynı kimyasalları kullanıyor aslında cam temizliği olsun alikopat temizliği olsun uygun kimyasallarla renklerine ve özelliklerine göre kullanmak gerekmektedir. Aksi taktirde cam ve kompozitlerde kalıcı olarak zararlar meydana gelebilir.

Dış Cephe Cam temizliği nasıl yapılır?

Yükselen binaların farklı mimari yapı şekilleri dış cephe sepet sistemine yada vinç kullanımına uyumlu olmuyor ve bizler dağcı temizlik şirketleri olarak iple erişim cam temizliği tekniğini uyguluyoruz. Dağcı cam temizlik firmaları genelde vinç ve asma gondol sepet yardımı ile yapmış olduğumuz cephe temizlik hizmetlerini ulaşımı zor olan alanlarda kullanmayı genellikle tercih ediyoruz. Site cam temizliği araç vinçlerin giremediği alanlarda dağcı site cam temizliği sistemini kullanıyoruz.

Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çalışan tüm personellerimizin , yüksekte çalışma sertifikası mevcut olup bütün belge ve gerekli evrakları eksiksiz siz değerli müşterilerimize işe başlamadan önce bilgilendiriyoruz.

Dış cephe temizliği her temizlik hizmeti veren firma tarafından yapılamaz öncelikle vergi nace kodları yani vergi levhasında çok tehlikeli işler yapabilir koduna uyumlu olmalıdır.

Öncelikle temizlik şirketi seçerken işinin uzmanlığına ve iş güvenliğine özen gösteren sertifikaları eksiksiz olan profesyonel temizlik şirketlerini tercih ediniz. Dış cephe temizliği dikkat isteyen risk ki yüksek olan iş güvenliğinin ön planda tutulması gereken tecrübeli personel ve işini bilen firmaların tercih edilmesi gereken bir iştir.

Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Bizleri arayıp veya sitemizdeki online whatsapp iletişim hattından detaylı bilgi sahibi olarak randevu oluştura bilirsiniz. Netpak Temizlik Şirketi olarak Dış Cephe Cam Temizleme hizmeti başta olmak üzere her türlü Temizlik Hizmetlerini alabilirsiniz.

Dış cephe temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan çalışmasıdır.
Netpak Temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.

İstanbul Temizlik Şirketi
Firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların dış cephe temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir. İstanbul Netpak Temizlik Şirketi yüksek binalarınızın dış cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.

Netpak olarak uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak profesyonel personellerimiz ile kaliteli sonuç alabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.

Dış cephe temizliği ve cam temizliğinde güvenlik çok önemlidir. Dünya da yaygın olarak kullanılan bir sistem olan sırık ile yerden temizlik de amaç dış cephelerin güvenle temizliğidir.

Diğer bir konu ise temizlenen yüzeyin uzun süre temiz kalması, iki ana konuyu birlikte ele aldığımızda günümüzde ülkemiz de yaygınlaşan alüminyum kompozit temizliği ve cam cepheler bina sahiplerine sorun olmuştur.


Binaların estetiği ve ekonomik olmasından dolayı günümüz mimarisinde tercih edilen dış cephe giydirme ve cam kaplamalar deiyonize su ile dış cephe temizliği ülkemizde yeni yeni öğrenilmeye başlanmıştır. Karbon fiber sırık yardımı ile yerden 19 metreye kadar deiyonize su ile yıkanan cepheler güvenli bir çalışma ile temizlenmekte, temizlenen yüzeyler uzun süre temiz kalmaktadır.

Sizde Uygun Fiyatlı Cam Temizliği Yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878