Dezenfeksiyon Hizmetleri

İstanbul Dezenfekte Şirketi

Dezenfeksiyon Hizmetleri ile Dezenfekte Firmaları arasında yer alan Netpak Dezenfekte eşsiz hizmet kalitesi ve profesyonel temizlik personeli ile yaşam ve çalışma alanlarınız dezenfekte ederek sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem verir. Ofis dezenfekte hizmetimiz ile işyerleriniz Covid-19 salgınına karşı koruma altında. Dezenfekte Şirketi olarak küçük işletmelerden kurumsal işletmelerin tamamına uzman personelimiz ile kaliteli hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz.,

Başta sağlık tesisleri olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, iş merkezleri, fabrikalar gibi tüm kapalı alanlarda ortam dezenfeksiyonu uygulamalarını eğitimli hizmet personelleri ile hayata geçirmektedir.

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Sağlık hizmetlerinin sunumu sürecinde enfeksiyon kontrolü ve bu hizmetin yönetilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Hastanelerde enfeksiyona bağlı gerek hasta gerekse sağlık çalışanlarında önemli sorunlar ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Netpak, hastanelerde sorun teşkil eden çoklu dirence sahip mikroorganizmaların bertarafı ve çevresel bulaşımın önlenmesi için sağlık tesislerindeki dezenfeksiyon işlemlerini doğru ekipman, sarf ve uygulamalar ile gerçekleştirmektedir.
Sonuç olarak bu konuda yetişmiş eğitimli personelleri ile izolasyon alanları, yoğun bakım üniteleri ve ameliyathane gibi özel alanlarda dezenfeksiyon işlemlerini profesyonel çözüm yöntemleriyle vermektedir.

İstanbul Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon Hizmetleri doğru sarf ve uygulamaların yanı sıra işleminin etkinliği sürekli ölçülerek, kontroller sağlanmaktadır. Uluslararası kalite sertifikalarının ve hizmet anlayışının gereği olarak hizmet süreçlerini takip etmekte ve sürekli iyileştirme çalışmalarını yerine getirmektedir.

Dezenfekte Şirketleri arasında Netpak Dezenfekteyi seçtiğiniz için teşekkürler. Birçok kurumsal firmaya verdiğimiz kaliteli hizmetler gibi firmanıza kaliteli hizmeti sunmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İş Yeri Dezenfekte

Ortak kullanım alanları dahil tüm alanlar uzman ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte işlemi mesai saatleriniz dışında yapılabildiği gibi mesai saatlerinde de yapılabilmektedir. Çünkü Dezenfeksiyon işlemi sırasında her bir çalışanın 30 dakikalığına çalışma alanından ayrılıp mola yapması yeterli olacaktır. Uygun iş yeri dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Apartman Dezenfekte

Apartman dezenfekte hizmeti ile apartman ortak alanlarının dezenfeksiyonu gerçekleştirilmektedir. Başta apartman girişi, asansörler olmak üzere tüm alanlar dezenfekte edilmektedir. Çünkü Uzman ekibimizin sizlere önereceği periyodlarla uygulama yapılarak risk minimize edilir. Apartman Dezenfeksiyon Hizmetleri uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Mesela Uygun apartman dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ev Dezenfekte

Özellikle covid pozitif çıkan bireylerin negatif sonuç vermesi ile birlikte ortamı dezenfekte etmek amacıyla sıkça gerçekleştirilen bir uygulamadır. Mesela Ev bireylerinde çıkan vakanın negatife dönmesi ile beraber Ev Dezenfeksiyon Hizmetleri almanız tavsiye edilmektedir. Bu hizmeti aldıktan sonra dilerseniz belli periyodlarla tekrar da yaptırabilirsiniz. Mesela Uygun ev dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Fabrika Dezenfekte

Fabrikalar yoğun insan nüfusunun bir arada çalıştığı ve bulaşı olması durumunda da çok sayıda insanın risk altında bulunduğu alanlardır. Sonuç olarak Bu sebeplerden dolayı fabrika dezenfekte hizmeti birçok fabrika tarafından belli periyodlarla tercih edilmektedir. Fabrika dezenfeksiyon işlemi uzman ekipler tarafından, fabrikanın mesai saatleri dışında uygulanabilmektedir. Uygun fabrika dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, uygulama saatleri için de bilgi alabilirsiniz.

Ofis Dezenfekte

Yeni normal ile birlikte ofis çalışmaları tekrar başlamıştır. Ofis dezenfekte hizmeti ile ofislerin virüs yükünü sıfıra indiriyoruz. Sonuç olarak Belli aralıklarla tekrarlanan ofis dezenfeksiyon hem çalışanların daha huzurlu bir ortamda çalışmasına yardımcı oluyor hem de bulaşı riskini ciddi anlamda düşürüyor. Ofis dezenfekte fiyatları çok uygun tutulmaktadır. Uygulaması mesai saatlerinde 30 dakikalık bir işlem olmakla beraber mesai saatleri haricinde de uygulanabilmektedir. Uygun Dezenfeksiyon Hizmetleri fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Okul Dezenfekte

Okulların açılması ile birlikte okul dezenfekte hizmeti önem kazanmıştır. Okullarda eğitimin aksamadan sürmesi için birçok kurum okul dezenfekte şirketlerinden hizmet almaktadır. Mesela Yoğun nüfus taşıyan bu binaların virüs yükü diğer ortamlardan çok daha riskli durumdadır. Uzman ekiplerimizin de önereceği periyodlarla okul dezenfekte uygulaması yapılması önerilmektedir. Sonuç olarak Uzman Okul Dezenfeksiyon Hizmetleri ekiplerimiz, eğitim saatleri dışında uygulama yapabilmektedir. Çünkü Uygun okul dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Sizde Eyüp Uygun Fiyatlı Dezenfekte Hizmeti almak veya Dezenfeksiyon Yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878