Dağcı Teknik İşler

Dağcı Teknik İşler

Endüstriyel Dağcılık İşleri başka bir ifadeyle Dağcı Teknik işler. Önceleri Avrupa ülkelerinde geniş hizmet sektörlerinde kullanılan iple erişim teknisyenleri olarak anılmaktadır. Dağcılık teknik işleri günümüzde bizler tarafından da hizmet alanı olarak ve farklı hizmetlerde kolaylık sağlıyor.

Dağcılık Teknik İşler Nelerdir?

Yükselen binaların farklı mimari yapı şekilleri dış cephe sepet sistemine yada vinç kullanımına uyumlu olmuyor. Bizler dağcı temizlik şirketleri olarak iple erişim tekniğini uyguluyoruz.
Endüstriyel dağcılık firmaları genelde vinç ve asma gondol sepet yardımıyla yapmış. Olduğumuz cephe temizlik hizmetlerini ulaşımı zor olan alanlarda kullanmayı genellikle tercih ediyoruz. Site cam temizliği araç vinçlerin giremediği alanlarda dağcı site dış cephe cam temizliği sistemini kullanıyoruz.
İstanbul dağcı teknik işleri olarak iple erişim teknisyeni olan personellerimiz. Bakım, Onarım, Montaj İşleri, Tabela Sökme Takma, Endüstriyel dağcılık teknik işleri, kompozit temizleme. Bayrak, afiş asma, çatı oluk temizleme, dış cephe boyama, silikon çekme ve benzeri hizmetleri veriyoruz.

Dağcı Dış Cephe Tadilat Bakım Onarım

Doğal nedenlerden dolayı zaman geçtikçe dış cephelerde hava koşullarının da etkisiyle paslanma, kirlenme v.b. hasarlar meydana gelmektedir. Bu nedenle her türlü dış cephe tadilat,bakım ve onarım hizmetleri olmak üzere çatı oluk tamiri, dış cephe cam pencere temizliği şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Dış cephemizin görüntüsü İstanbul da çok önemlidir. Bu nedenle nem ve hava şartlarından dolayı periyodik olarak bakıma ihtiyacı vardır. Bunlardan en önemlisi de dış cephe boyaması dır. Bulunduğumuz mekanın görüntü olarak dikkat çekmesi ve değer kaybına neden olmaması için bakımlarının yapılması şarttır. Netpak Temizlik olarak her türlü dış cephe boyama işlemini titizlikle yapmaktayız.

Dağcı teknik işler silikon çekme

Mekanik Bakım Onarım Hizmetleri

Netpak Temizlik iple erişim firması tüm endüstriyel firmaların mekanik bakım ve onarım işlerini iple erişim teknikleriyle komple üstlenerek bu tip işlerde geçmişten gelen tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Netpak Temizlik iple erişim firması mekanik işlerde Türkiye’deki en deneyimli iple erişim firmasıdır. Firma bünyesinde teknik ve mühendislik iş kollarında Makine mühendisi , Kaynak mühendisi , Makine teknikeri , Bakım onarımcı , Kaynakçı , Boya ustaları gibi sanayi tecrübesi olan kalifiye personellerle beraber çalışmaktadır.

Netpak Temizlik iple erişim firması İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Firması ve İstanbul Merkezli bir firmadır. Konusunda deneyimli bir firma olmamızın nedeni halen aktif olarak devam eden. Temizlik hizmetleri bakım onarım hizmetleri ve polisaj ile yenileme işlerinden almaktayız. Yurt içinde 50 ye yakın makine imalat ve genel hizmet firmalarıyla müşterek çözüm ortaklığıyla beraber. Çalışma yapmaktayız bu durum bizi bakım onarım faaliyetlerinde üstün başarılı kılmaktadır.

Netpak Temizlik iple erişim firması tüm teknik işlerde mesleki belge yada mühendislik belgelerine sahip personellerle çalışmaktadır. Uygulama yapacak personelin iple erişim sertifikasına sahip olmakla beraber mesleki belgelere ve sanayi tecrübelerine sahip personellerdir.

Dış Cephe Silikon Çekme

Özellikle kararmış, yıpranmış ve hasar görmüş dış cephe silikonların. Teknik ekibimiz tarafında özenle sökülüp temizlenerek yeni silikon işlemini yapmaktayız. Çünkü Dış cephe silikon işinde yeni çekilen silikonlarıyla dış cephelerde. Görüntü kirliliği giderilmiş ve su ve soğuk hava sızdıran alanlar kapatılarak bina içi ısı kaybı önlenmiş olacaktır.

Endüstriyel Dağcılık İşlerinde Güvenlik?

Netpak Temizlik çalışan personelleri dağcılık teknik işlerinde profesyonel bir ekip kadromuz bulunmakta.

Dağcı Teknik İşleri ve Endüstriyel Dağcılık Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Netpak Temizlik Şirketi Dış Cephe Teknik İşler, Endüstriyel Dağcılık İşleri ve Dağcılık Hizmetlerini alabilirsiniz