Cam Temizliği

Cam Temizliği; Netpak Temizlik olarak hizmetlerimizi titiz, profesyonel ve ekonomik olarak, güler yüzlü ve uzman personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerine taşıyarak yüksek memnuniyet sağlamaktayız. Aynı zamanda 20 yılı aşkın bilgi birikimimizle temizlik hizmetlerimizi ekonomik olarak yapmaktayız. Böylelikle müşterilerimizin yüksek ücretler ödemeden kaliteli hizmetlerimizle buluşturmaktayız. Yaptığımız temizlik işlerinde kaliteden taviz vermeden çalışmaktayız. Güler yüzlü ve uzman personelimiz işlerini daima kaliteli ekipmanlarla yapmaktadır. 
Temizlik firması olarak  Ücretsiz Keşif hizmetimiz ile doğru, titiz ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.
Hizmetlerimiz
Yapmış olduğumuz hizmetlerimiz hizmetlerimiz bölümünde yer almaktadır. İş Yeri Temizliği, Ev Temizliği, Daire Temizliği, Apartman Temizliği, Dış Cephe Temizliğidir. Aynı zamanda İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik, Su Baskını Temizliği, Endüstriyel Firma Temizliği de yapmaktayız. Fabrika Temizliği Ofis Temizliği, Dezenfeksiyonlu Temizlik, Merdiven Temizliği, Halı Koltuk Yıkama Hizmeti. Avm, otel, okul temizliği, bankalar, cami temizlikleri, ibadethane temizliği, villa temizliği gibi hizmetler verilir. Açık alanlar veya kapalı alanlar olmak üzere tüm mekan veya alanlarda tüm temizlik hizmetlerinizi yapmaktayız. Temizlik şirketi olarak İstanbul ve Çevre şehirlerde gezici ekibimizle hizmetlerimizi sunmaktayız. 
Cam Temizliği

Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çalışan tüm personellerimizin, yüksekte çalışma sertifikası olup eksiksiz olarak yanlarındadır. Siz değerli müşterilerimize işe başlamadan önce bilgilendiriyoruz.

Temizlik her temizlik hizmeti veren firma tarafından yapılamaz. Öncelikle vergi levhasında çok tehlikeli işler yapabilir koduna uyumlu olmalıdır.

Temizlik şirketi seçerken, işinin uzmanlığına ve iş güvenliğine özen gösteren sertifikaları eksiksiz olan profesyonel temizlik şirketlerini tercih ediniz. Temizlik dikkat isteyen yüksek riskli olan iş güvenliğinin ön planda tutulması gerekir. Tecrübeli personel ve işini bilen firmaların tercih edilmesi gereken bir iştir.

Fiyat Al

Sizlere sunduğumuz hizmet öncesinde yaptığımız keşif çalışması, alacağınız hizmet için ne kadar ücret talep edeceğimizi belirlemektedir. 

Bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 88

Temizlik hizmetlerimizin tümünde profesyonel ve titiz hizmeti ekonomik fiyatlara sizlere ulaştırmaktayız.    Siz de Fiyat Almak için Şimdi arayın!