Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış cephe temizlik fiyatları tamamen temizletmek istediğiniz binanın yüksekliği ve genişliği yani büyüklüğüyle doğru orantılıdır.

 • Binanın büyüklüğüne
 • Yüksekliğine
 • Kullanılacak ekipmana (vinç, dağcı, makine)
 • Kullanılacak temizlik kimyasalına
 • Çevre şartlarına

Göre değişiklik gösterebiliyor bununla beraber temizletmek istediğiniz. Dış cephenim inşaat sonrası yani daha önce temizlenmemiş olması maliyeti arttıracaktır. Alüminyum bantları, camda bulunan silikon ve bant izleri, kireç, alçı, beton gibi yapı malzemelerinin. Cam ve kompozit yüzeylerde bulunması işin yapılış süresini ve iş süresini  arttırdığı için fiyat dolaylı bir şekilde yüksek çıkacaktır.

Profesyonel Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır ? 

Dış Cephe & Cam Temizliği konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak. Farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız. İnsan sağlığını ön planda tutmaktadır.

Binaların dış kaplamalarında bulunan cam, kompozit, alikopat ve benzeri yapı malzemelerinin yapısına özgü şekilde gerekli temizleyici maddeler kullanılmaktadır.

 • Sepetli vinç (platform)
 • Endüstriyel dağcı ekibi
 • Dış cephe temizlik makinesi
 • Makaslı platform
 • Eklemli platform
 • Örümcek platform

Araç ve gereçleri yardımı ile profesyonel cam silme personelleri tarafından yapılan temizlik işidir.

 

Binaların Dış Cephe Temizliği, kaplamaya özgü temizleme yöntemleri ile, fren tozu, petrol bazlı kirleticiler, genel kir, kireç skalası, köpürme, mikroorganizmalar ve boya dahil olmak üzere çok çeşitli kirleticileri güvenle giderir.

Bina Cam Temizliği yaptırmak istememizin başlıca sebepleri bunlarla sınırlı değildir. Firmamızın veya kuruluşumuzun dış cephe panjur temizliği gibi sorunları dış görünüşünü ve firmanızın gösterişine gölge düşürebilir.

Plazalar, kamu binaları ya da apartmanların cephe bakımlarına yönelik taleplerinizi, dış cephe temizliği ekibimize iletebilirsiniz.

Netpak Temizlik olarak farkımız; tüm dış cepheler yüzeyin malzeme yapısına uygun şekilde profesyonel ekibimizle temizlenir.

 

Netpak Dış Cephe Temizlik Fiyat

Dış cephesi cam olan birçok modern bina için gerçekleştirilmektedir. Gerekli tüm güvenlik önlemleri alınarak gerçekleşen dış cephe cam temizliği. Uzun süre etkisini sürdürmeye devam etmektedir.

Uzman Dış Cephe Temizlik Fiyatı

Çok katlı binaların artması ile birlikte dış cephe temizliği de daha fazla zorlaşarak riskleri artmaya başlamıştır. En uygun ekipmanlar ve disiplinli bir çalışma. Gerçekleşen dış cephe cam temizliğinde her zaman en modern teknikler uygulanmaktadır.

İstanbul Dış cephe cam temizliği hizmetlerinde mutlaka konusunda eğitimli personeller tercih edilmektedir. Çalışma sırasında işverenler gerekli tüm önlemleri almakta ve yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Dış cephe cam temizliği için çözüm arıyorsanız eğer sizde mutlaka uzman firmalarla iletişime geçmelisiniz. Çünkü Temizlik işlemini kusursuz şekilde tamamlamak adına TSE onaylı ve dış cephe temizliği için. Temizliğin tamamlanmasının ardından müşterilerimizin talep etmesi periyodik cetvel oluşturur. Netpak Temizlik olarak müşterilerimize yılda en az iki kere dış cephe temizliği yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizlik Fiyat Alma

Sonrasında uzman ekip temizleme işlemine geçmeden evvel binada bir analiz yapmakta ve buna göre uygun bir yöntem belirlemektedir.

Dış cephe cam temizliği hizmetlerinde her zaman en kaliteli temizlik malzemeleri tercih edilmektedir. Camların zarar görmemesi adına büyük özen gösteren usta ekip, sizleri memnun edecek sonuçlar elde etmektedir.

Dış cephe cam temizliği sonrasında yapılar uzun süreli olarak daha temiz ve estetik görünüme kavuşmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği

Uygun Fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878

Leave A Comment