Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır ? 

Cam temizleme firmaları öncelikle bir kurum veya kuruluşa bağlı olmalıdırlar, bir denetlemeye tabii tutulmalı ve düzenli olarak çalışanları ve ekipmanları periyodik bakımdan geçirilmelidir. Dış cephe temizliği gerekli bütün analizlerin öncesinde yapılmasıyla beraber planlı bir şekilde yürütülmesi gereken iştir.

Doğru cam bina temizliği yapan firmaların dış kaplama malzemelerini iyi analiz edip ona göre temizlik malzemelerini ve işi yapacak ekibi belirlemesi gerekmektedir. Gerekli ön çalışmaların tamamı bittikten sonra ekibi oluşturan dış cephe temizlik şirketleri çalışacak olan personellerin makine parkuruna göre gerekli eğitim çalışmalarını yaptırmış olmalı ve nitelikli personel olduğundan emin olmalıdır.

Eyüp Dış Cephe Temizliği

Bina dış cephe temizliği dış cephenin yapı malzemesine göre kimyasallar ile temizlenmelidir. Aksi taktirde temizlik işlemi hizmet alan kişi ve/veya kurum tarafından beğenilmeyecektir. İstenilen temizlik hizmeti öncesinde yapılan demo çalışması ile baştan teyit ettirilmeli hem hizmet veren hem de hizmeti alan taraflarca gözlenmelidir, iş anlaşmasında verilecek hizmetin detayları bu şekilde oluşturulmalıdır. Yapılan bu çalışmalar neticesinde dış cephe temizlik firmaları anlaşmaya uyarak karşı tarafı memnun etmelidir.

Binaların dış kaplamalarında bulunan cam,kompozit, alikopat ve benzeri yapı malzemelerinin yapısına özgü şekilde gerekli temizleyici maddeler kullanılarak ;

 • Sepetli vinç (platform)
 • Endüstriyel dağcı ekibi
 • Dış cephe temizlik makinesi
 • Makaslı platform
 • Eklemli platform
 • Örümcek platform

Araç ve gereçleri yardımı ile profesyonel cam silme personelleri tarafından yapılan temizlik işidir.

Eyüp Cam Temizliği

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Tamamen temizletmek istediğiniz binanın yüksekliği ve genişliği yani büyüklüğüyle doğru orantılıdır.

Fiyatlarımız ;

 • Binanın büyüklüğüne
 • Yüksekliğine
 • Kullanılacak ekipmana (vinç, dağcı, makine)
 • Kullanılacak temizlik kimyasalına
 • Çevre şartlarına

Göre değişiklik gösterebiliyor bununla beraber temizletmek istediğiniz. Dış cephenim inşaat sonrası yani daha önce temizlenmemiş olması maliyeti arttıracaktır. Alüminyum bantları, camda bulunan silikon ve bant izleri, kireç, alçı, beton gibi yapı malzemelerinin. Cam ve kompozit yüzeylerde bulunması işin süresini arttırdığı için fiyat dolaylı şekilde yüksek çıkacaktır.

Dış Cephe Temizliği kaplamaya özgü temizleme yöntemleri ile, fren tozu, petrol bazlı kirleticiler, genel kir, kireç skalası, köpürme, mikroorganizmalar ve boya dahil olmak üzere çok çeşitli kirleticileri güvenle giderir.

Bina Cam Temizliği

Bina Cam Temizliği yaptırmak istememizin başlıca sebepleri bunlarla sınırlı değildir. Firmamızın veya kuruluşumuzun dış cephe panjur temizliği gibi sorunları dış görünüşünü ve firmanızın gösterişine gölge düşürebilir.

Cephe Temizliğinde Uzman Firma

Dış cephe temizlik, kötü eğitimli personellerin yanlış temizleme yöntemini kullanmasının yol açabileceği. Potansiyel kazaları önlemek için deneyimli cephe temizleme şirketlerine bırakılan en iyi zorluktur. Cephe temizliği ve bakımında sıkça karşılaşılan yükseklik ve erişim sorunları. Aynı zamanda yüksekte çalışma konusunda deneyimli uzman şirketleri kullanmanın akıllıca olduğu anlamına gelir. Güvenli şekilde ve yüksek standarda ulaşmak için uygun ekipman ve erişim platformlarıyla hizmet almak gerekir

Genel olarak Avrupa Yakası Temizlik firması denildiğinde ilk akla gelen Temizlik firmalarından olan Netpak Temizlik, sizlere Mecidiyeköy Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetlerini uzman ekip ve modern ekipmanlar ile 10 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.

Apartman Cam Temizliği

Dış cam temizliği, cam cephe temizliği gibi yüksek iş güvenliği ve tedbirleri gerektiren işler. Tamamen uzman personeller tarafından yapılması gereken iş kollarından biridir. Uzman bakım ekiplerimiz gerekli dış cephe cam temizlik niteliklerine sahiptir ve sepetli platform, makaslı kaldırıcılar ve iskele kuleleri üzerinde yüksek seviyelerde çalışmak üzere eğitilmiştir.

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi

Dış cephe cam temizlik şirketi İstanbul bölgesinde ticari ve konut binalarına. Hizmet veren profesyonel dış bina temizlik firmasıdır. Özellikle, çok katlı binaların dış cephe, çatı, tente, kanopi ve mimari elemanlarının temizliğinde uzmanlaştık.

Cam Temizliği Şirketi

Dış temizlik sadece bina görünümü için değil, dış yüzeylerin lekelenme, küflenme ve bozulmadan korunması içinde önemlidir. Yaygın olarak kullanılan dış bina yüzeylerinin (sıva, tuğla, çimento, doğal taş) çoğu, kir ve hava kirleticilerinin malzemeye nüfuz etmesini sağlayan gözenekli bir yapıya sahiptir. Fazla mesai, bu kirletici maddeler kalıcı lekelenmeye neden olabilir ve buhar geçirgenliğini önemli ölçüde kısıtlayabilir.

Netpak Temizlik Şirketi

Sonuç olarak, sıkışmış nem ve kirletici maddeler, alt tabakanın çatlamasına, yaşlanmasına, renk bozulmasına. Lekelenmeye, küf ve mantar büyümesine neden olur. Böylece, binayı yollar, otoyollar, endüstriyel tesisler, tozlu alanlar gibi yüksek hava kirliliği olan alanlardan. Daha uzakta yapmak veya daha yakın hale getirip, daha sık temizlemeniz gerekecektir.

Gerçekten de, bazı doğal faktörler dış yüzeyleri de olumsuz yönde etkileyebilir. Örneğin, Denizin yakınlarındaki tuzlu sis havası veya yüksek polenli alanlar korozyon. Çiçeklenmeden küf ve mantar büyümesine kadar çeşitli sorunlara neden olabilir.

Dış cephe temizlik şirketi, dış bina temizlik projelerinde en iyi sonuçları elde etmektedir. Çünkü Güvenlik-Kalite-Verimliliğe odaklanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878

Leave A Comment